One step away: opleidingsdag e-steps

Op maandag 7 maart 2022 organiseerde Drivolution voor de Cronos groep een opleidingsdag rond het veilig en defensief gebruik van e-steps.

In grote steden zijn ze stilaan niet meer weg te denken uit het straatbeeld, en ook in het verkeer buiten de stad vind je ze meer en meer terug.

Naast de elektrische auto en elektrische fiets zijn elektrische steps aan hun opmars bezig.

Met de One-Step-Away stepopleiding staat de Cronos Groep stil bij de gevaren (en bijhorende kosten) die om de hoek loeren wanneer je onderweg bent met je e-step.
Ook werd er extra aandacht besteed aan algemene veiligheid.

In de sessie kwamen verschillende topics aan bod, zoals bijvoorbeeld:

  • Behendigheidsparcours
  • Stepvaardigheden
  • Manoeuvreren
  • Wegcode
  • Materiaalcontrole

De makers van het tv-programma “Kijk uit!” kwamen ook filmen bij ons, de aflevering kan hier (link) herbekeken worden.

De Cronos Groep werkt actief mee aan het bevorderen van de Duurzame Ontwikkelingsdoelstellingen; en zet met dit initiatief in op volgende doelstellingen:

  • SDG 3: Goede gezondheid en welzijn
  • SDG 11: Duurzame steden en gemeenschappen
  • SDG 13: Klimaatactie
  • SDG 17: Partnerschap om de doelstellingen te bereiken

Wil je een volgende keer graag deelnemen aan zo’n sessie? Hou dan zeker de nieuwbrieven van Cronos Care in het oog!